Potrącenie pieszego - Aktualności - KPP Hrubieszów

Aktualności

Potrącenie pieszego

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w miniony weekend przy ulicy Żeromskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 43-letni pieszy przechodząc przez jezdnię w miejscu do tego nie wyznaczonym został potrącony przez 55-letnią kierującą fiatem. Mężczyzna znajdował się w stanie upojenia alkoholowego i nie był w stanie poddać się badaniu na stan trzeźwości. Trafił do szpitala, gdzie pobrano od niego krew do badań.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend przy ulicy Żeromskiego w Hrubieszowie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 43-letni mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

55-letnia kierująca fiatem jadąc z centrum w kierunku ronda nie zauważyła jak nagle przed jej pojazdem pojawił się przechodzień. Kobieta nie zdążyła zareagować, zahamować i ominąć pieszego. Doszło do potrącenia mężczyzny.

Z uwagi na to, że 43-letni poszkodowany znajdował się w stanie upojenia alkoholowego i nie był w stanie poddać się badaniu na stan trzeźwości pobrano od niego krew do badań. Kierująca fiatem była trzeźwa.

43-letni mieszkaniec Hrubieszowa z obrażeniami trafił do szpitala.

Teraz policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

E. K.