Dzień seniora z ZUS - Aktualności - KPP Hrubieszów

Aktualności

Dzień seniora z ZUS

Data publikacji 29.10.2018

Dzień Seniora zorganizowany w hrubieszowskim oddziale ZUS, to jeden z pomysłów na poprawę bezpieczeństwa starszych mieszkańców naszego miasta. To właśnie oni stają się ofiarami oszustw, wyłudzeń pieniędzy i tzw. „nieuczciwych praktyk” przedsiębiorców. Podczas spotkania z Rzecznikiem Konsumentów, pracownikami NFZ, ZUS, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Policjantami seniorzy mogli dowiedzieć się jak nie paść ofiarą oszustów.

Inspektorat ZUS w Hrubieszowie przyłączył się do akcji prowadzonej w wielu placówkach na terenie całego kraju, mającej na celu podniesienie świadomości prawnej seniorów. To jeden z pomysłów na poprawę bezpieczeństwa starszych mieszkańców naszego miasta. To właśnie oni często stają się ofiarami oszustw, wyłudzeń pieniędzy i tzw. „nieuczciwych praktyk” przedsiębiorców.

Podczas spotkania z Rzecznikiem Konsumentów oraz pracownikami NFZ, ZUS, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie, a także policjantami seniorzy mogli dowiedzieć się jak nie paść ofiarą oszustów.

Osoby zgromadzone na spotkaniu miały wiele pytań i korzystając z obecności specjalistów z danej dziedziny mogły rozwiać nurtujące ich wątpliwości.

E. K.