Spadł z rusztowania, miał 3 promile alkoholu w organizmie - Aktualności - KPP Hrubieszów

Aktualności

Spadł z rusztowania, miał 3 promile alkoholu w organizmie

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj podczas prac budowlanych związanych z dociepleniem budynku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 43-letni pracownik firmy budowlanej spadł z rusztowania. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że ma 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 15:00 w Hrubieszowie. Podczas wykonywania prac budowlanych związanych z dociepleniem budynku na terenie miasta. Jak ustalili policjanci, 43-letni pracownik firmy budowlanej nie zachowując należytej ostrożności spadł z rusztowania z wysokości 3 metrów na kostkę brukową. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

    Kiedy funkcjonariusze sprawdzili jego stan trzeźwości okazało się, że miał 3 promile alkoholu w organizmie. Ustalono też, że 43-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów podczas wykonywania prac nie posiadał kasku ochronnego. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

E. K.