Aktualności

Odkręcił tablice rejestracyjne i uciekł z miejsca kolizji - nagrał go monitoring

Wczoraj przy jednej z hrubieszowskich ulic doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci kierowca pojazdu marki BMW wjechał w przydrożną balustradę uszkadzając ją. Następnie wraz z pasażerami wysiadł z pojazdu, odkręcił tablice rejestracyjne i uciekł z miejsca. Nie przewidział, że całe zdarzenie nagrało się na kamerze pobliskiego monitoringu oraz, że numer rejestracyjny ma również naklejony na szybie auta. Policjanci ustalili 28-letniego kierowcę, któremu zatrzymali prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem.

Było po godzinie 19:00 kiedy policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy jednej z hrubieszowskich ulic miało miejsce zdarzenie drogowe. Funkcjonariusze na miejscu zastali uszkodzony pojazd marki BMW, który wjechał w przydrożną balustradę.

Pojazd był pusty i nie posiadał tablic rejestracyjnych. Kierowca wraz z pasażerami nie przewidział, że przebieg zdarzenia zostanie nagrany na kamerze pobliskiego monitoringu oraz, że numer rejestracyjny pojazdu znajduje się także na nalepce na szybie. Odkręcił więc tablice rejestracyjne i wraz z pasażerami oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci ustalili 28-latka z gminy Hrubieszów, który przyznał się do kierowania pojazdem. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny za pokwitowaniem. Teraz kierowca odpowie przed sądem.

E. K.