Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przyczyną wypadku - Aktualności - KPP Hrubieszów

Aktualności

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przyczyną wypadku

Data publikacji 07.06.2018

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic w miejscowości Teptiuków. Jak wynika z ustaleń 64-letnia kierująca audi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 37-letniemu kierowcy bmw, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. Kierowcy oraz pasażer audi z ogólnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Wczoraj po godzinie 19:00 policjanci hrubieszowskiej drogówki udali się do miejscowości Teptiuków, gdzie według zgłoszenia na skrzyżowaniu doszło do zderzenia pojazdów. Jak ustalono na miejscu 37-letni kierujący pojazdem marki BMW jechał od strony miejscowości Husynne w kierunku Hrubieszowa, natomiast 64-letnia kierująca samochodem marki Audi jechała od strony miejscowości Moroczyn w kierunku Teptiukowa.

Kierująca audi znajdując się na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu bmw, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. W wyniku tego wypadku kierowca bmw, kierująca audi oraz 72-letni pasażer tego pojazdu z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.

E. K.