Bezpieczne ferie oczami dzieci - Aktualności - KPP Hrubieszów

Aktualności

Bezpieczne ferie oczami dzieci

Dzisiaj w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno - Wychowawczych odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, którego tematem był bezpieczny wypoczynek podczas ferii. Dzieci wykonały piękne prace za które otrzymały nagrody. Przy tej okazji policjanci rozmawiali z zebranymi o zasadach bezpiecznego korzystania z uroków zimy.

Dzisiaj w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie policjanci spotkali się z dziećmi i ich wychowawcami, aby porozmawiać o bezpiecznym wypoczynku podczas ferii.
Poruszano między innymi takie tematy jak bezpieczeństwo na drodze, stosowanie zasady ograniczonego zaufania w stosunku do osób nieznajomych, bezpieczeństwa w sieci. Dzieci nie miały najmniejszych problemów z podaniem numerów alarmowych, trafnie odpowiadały na zadawane przez policjantów pytania.
Następnie rozstrzygnięto konkurs plastyczny, którego tematem był bezpieczny wypoczynek podczas ferii. Uczniowie pięknie zilustrowali uroki zimy, a za swoje prace otrzymali nagrody. Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia.
EK.