46-latka zażywała narkotyki w lokalu - Aktualności - KPP Hrubieszów

Aktualności

46-latka zażywała narkotyki w lokalu

Minionej nocy hrubieszowscy policjanci udali się na interwencję do jednego z miejscowych lokali, gdzie jak wynikało ze zgłoszenia przebywa tam kobieta, która zażywa narkotyki. Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze 46-letnia mieszkanka Hrubieszowa zażywała mefedron. Podczas przeszukania odnaleziono przy niej woreczki z białym proszkiem. Hrubieszowianka trafiła do policyjnego aresztu, teraz odpowie za posiadanie środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzisiejszej nocy tuż przed północą hrubieszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z miejscowych lokali przebywa kobieta, która prawdopodobnie zażywa narkotyki. Na miejsce zostali skierowani mundurowi którzy ustalili, że kobieta siedząc przy stoliku piła alkohol, w pewnym momencie wysypała na blat biały proszek i zażyła go. Okazało się, że jest to 46-letnia mieszkanka Hrubieszowa. Policjanci odnaleźli przy niej woreczki z białym proszkiem. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to mefedron.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Teraz odpowie przed Sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

E. K.